Markowe ubrania - serwis na temat mody

Bądź modna każdego dnia!

Seksowna bielizna damska urozmaiceniem codzienności ;-)

lis 252014

Gdy czujesz, że w Twoje życie seksualne wkracza się rutyna najwyższa pora temu zapobiec. Odpowiedzią na Twoje problemy może być bielizna erotyczna, która sprawi, że Twój partner spojrzy na Ciebie inaczej. Damska bielizna, rozbudzająca zmysły każdego mężczyzny wcale nie musi wiązać się z lateksem. Wręcz przeciwnie światowi producenci bielizny, oferują wysmakowane i subtelne komplety bielizny.

undefinedOferta jest na tyle szeroka, że spokojnie dobierzemy bieliznę pasującą nie tylko pod względem rozmiarów. Damska bielizna może być również dopasowana pod względem naszego charakteru. Co więcej za jej pomocą można korygować mankamenty sylwetki. Odpowiednio dobrany gorset wyszczupli sylwetkę, zaś biustonosz podniesienie biust, który utracił nieco na elastyczności.

Pikanterii w życiu erotycznym mogą też dodać same pończochy. Jeśli zaś chcemy podążać za aktualnymi trendami w modzie to musimy postawić na bieliznę inspirowaną latami 60-tymi i 70-tymi. W aktualnie obowiązującym sezonie królują przede wszystkim koronki. Trudno więc dzisiaj wyobrazić sobie seksowny strój, który nie byłby wyposażony w koronki. Jeśli zaś mówimy o kolorze bielizny, to nic tak nie rozpali zmysłów mężczyzny jak koronkowa erotyczna bielizna w kolorze czerni czy czerwieni. Klasyka jest więc wciąż aktualna.

Różne typy biustonoszy na różne okazje

lis 252014

undefinedKażda kobieta powinna zapewnić sobie stanikową szufladę, w której to będą znajdowały się biustonosze spełniające jej oczekiwania, pasujące do wielu okazji. Warto zaopatrzyć się w kilka rodzajów biustonoszy.

W pierwszej kolejności należy posiadać biustonosze na każdy dzień. Będzie on zapewniać podtrzymanie dużego stopnia. Są to najczęściej biustonosze gładkie, ukazywane w kolorach neutralnych, więc można je dopasować do każdego rodzaju ubrania.

W drugiej kolejności pojawiają się biustonosze na specjalne wielkie wyjścia. Mogą one służyć do zadań specjalnych. A ich specyfika polega na ukazaniu głębokich dekoltów. Występuje jeszcze rodzaj tych biustonoszy, które posiadają odpinane ramiączka. W takim wypadku istotne jest jeszcze połączenie z wysmuklającym sylwetkę gorsetem.

W trzeciej kolejności wyróżniamy biustonosze na specjalne okazje. Wtedy kobiety mogą sobie pozwolić na zastosowanie uwodzicielskiej bielizny. Jest ona nasycona takimi kolorami, jak fiolek, czerwień, fuksja, czerń. Dostrzega się w nich występowanie wielu dodatków, jak koronki, kunsztowne hafty, kryształki. Oczywiście w takim wypadku występuje jeszcze wiele rodzajów krojów. Mogą pojawić się te mniej i bardziej odważne. Dzięki nim kobiety są w stanie zrobić odpowiednie wrażenie, a zarazem czują się seksowniej.


Do najbardziej popularnych krojów biustonoszy zaliczamy: balkonowy, do głębokich dekoltów, o gładkich miseczkach. W pierwszym wypadku są to biustonosze, które cechują się zabudowaniem miseczki na około 3/4 wielkości. Natomiast biustonosz do głębokich dekoltów został przygotowany do poważniejszych kreacji. Dzięki niemu jest właściwe wyeksponowana linia dekoltu. Natomiast biustonosz o gładkich miseczkach zapewniają delikatne podtrzymanie miseczki, są bardziej wygodne i komfortowe. Oczywiście każda kobieta powinna ocenić i dopasować do siebie różne rodzaje krajów biustonoszy.

Atom

Napędza Nibbleblog