Markowe ubrania - serwis na temat mody

Bądź modna każdego dnia!

Elegancko czy rockowo?

wrz 132018

Szykowny gentelman czy uroczy drań? Według Pań te dwa typy mężczyzn są najbardziej atrakcyjne. Marka Twin Set proponuje kilka udanych stylizacji.

ELEGANCKO
Prosta biała koszula z popeliny jest już klasykiem. Od wieków podbija salony jako uosobienie dobrego smaku. Niezależnie od wieku, każdy mężczyzna powinien mieć choć jedną w swojej szafie. Skromny krój przecina jedynie pasek złotych guzików zakończonych grzecznym kołnierzem. Przez to koszula stanowi idealny strój do pracy. Jeśli podwiniemy rękawy, otrzymamy mniej zobowiązującą wersję - w sam raz na wyjście ze znajomymi.

Z ROCKOWĄ PRZEKORĄ
Skórzana kurtka to nieodłączny element garderoby motocyklisty. Popkultura kojarzy ją z balansowaniem na granicy prawa. Podobne ubiory noszą niezależni mężczyźni kierowcy ciężarówek, członkowie mafii. Na czym polega jej fenomen?
Przede wszystkim czerń to kolor dominacji. Osoby o silnym charakterze często podkreślają swoją pozycję właśnie poprzez dobór ciemnych ubrań. Ponadto materiał - skóra - oznacza ofiarę Powstanie kurtki wymaga poświęcenia życia. Brzmi to szorstko, męsko i przede wszystkim - atrakcyjnie. W porównaniu z czarnymi spodniami i białą koszulą stworzymy strój zupełnie nienadający się do pracy, ale... idealny na randkę w plenerze.

Produkty marki Twin Set jak te modele trafią w każdy gust. Niezależnie od temperamentu, znajdziemy tu coś dla siebie!

Atom

Napędza Nibbleblog